Отримай відповідь

08.02.09 о 16:49

Отримай відповідь

Напередодні мене аж двічі запросили до одного й того ж флеш-мобу “Отримай відповідь”, організованого “Блоґорідером”

Суть мобу полягає в тому, що блоґери задають одне одному питання, на які бажають отримати відповідь. Все геніальне – просто, чи не так? 🙂

Першою мене запросила LetrOdectUS, тому спочатку відповім на її питання:

Що тебе як учня найбільше бісить у школі?

Досить цікаве питання. Думаю відповідь варто поділити на дві частини: школу в загальному та шкільні дрібниці. У школі мені найбільше не подобається одноманітність. Все завжди проходить за одним і тим же сценарієм: “Добрий день, сідайте, число-класна робота, конспект в зошиті, вчитель скорочено бубонить параграф з книжки, російська рулетка (“хоч би мене не спитали, хоч би мене не спитали…”), домашнє завдання, всі вільні”. Після кожних 5-10 уроків зажди йде контрольна-тест, після написання якої всі крихти того, що вдалось запам’ятати, назавжди покидають голову. Чи ефективна така освіта? Думаю ні. Адже виходить, що учні вчаться виключно заради хорошого балу за контрольну, семестр та рік. Бажання вчитись немає ні в кого, про якість такої освіти теж говорити не доводиться. Якби уроки потребували більше творчості, а не хисту зубрити підручник, то на них хотілось би йти, а це б підвищило рівень освіти, а це, в свою чергу, значно зміцнило б нашу державу (“молодь – майбутнє держави”, чи як там?).

Що ж до дрібниць, то їх дуже і дуже багато. Мене бісить що після уроку фізкультури немає де помитись і, у випадку якщо фіз-ра не останній урок, доводиться сидіти і нюхати піт усього класу (ну чи принаймні тієї частини, яка не “сачканула” фізкультуру); бісить що більш ніж половину великої перерви я мушу стояти у нелюдській черзі в їдальні, де мені у 99% випадків відтопчуть ноги і добряче поштовхають (хто їздив у маршрутці в годину пік зрозуміє) (хоча, в загальному, їдальня у нас чудова, з низькими цінами, смачною їжею та нормальним ставленням продавців); бісить що в одному з шкільних туалетів немає шпинґалетів і доводиться однією рукою двері тримати (до речі, туалетного паперу у нас також немає)… Ну і ще багато подібних речей.

А мій двоюрідний брат Sidirom запитує:

Який на твою думку більш перспективний спосіб заробітку в інтернеті?

Найперспективним способом заробітку в Інтернеті вважаю піти працювати у Ґуґл 🙂

Але якщо серйозно, то навіть не знаю що сказати. Важко назвати найперспективніший, а от найменш перспективний – будь ласка, це клікання по чужих лінках, фальшиві реєстрації на сайтах знайомств, перегляд чужої реклами, словом, все те що приносить прибуток винятково за умови запрошення кількох десятків друзів, які приноситимуть тобі відсотки. А ще, в будь-який момент, біржі що займаються таким можуть просто зупинити виплати (пригадуєте пів року назад була така собі bux.to, дехто навіть стверджував, що йому вдалось вивести звідти гроші).

Малоперспективним способом заробітку вважаю і SEO, оскільки рекламодавцям потрібні реальні відвідувачі, а не втіха, що на них посилається сайт з PR5. Тому я вважаю, що в найближчому майбутньому відбудеться перехід з оплати за лінки на оплату за реальних людей, які принесуть рекламодавцю прибуток.

Обов’язково варто запам’ятати одну річ: ніхто просто так Вам платити не буде.

Тепер, мої питання:

LordPro.teus, яку CMS ти вважаєш найкращою на даний момент і чому?

Psiho, як ти ставишся до Тернополя? Чи хотів би переїхати у якесь інше місто?

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

2 Коментарів

hellveen

8 Feb, 2009

Про школу так написав, ніби про мою, куди я ходив 🙂
Там все точно так. Навіть до найменших деталей.
Тепер, будучи студентом-пофігістом, я ще більше бачу, якою фігньою мучають дітей у школі, викладаючи всяку непотрібну нудоту.
До речі, в нас в туалетах навіть дверей не було 🙂 Так шо дівчата ходили по двоє, стерегли одна одну, а хлопці… ставали в чергу та і все)
Не треба дивитись американські фільми, бо то лише в них такі прекрасні школи)) у нашій країні таке буде нескоро.

словник

28 Jun, 2010

ну, це описав мою першу школу, про яку я навіть згадувати не хочу. а далі (з дев’ятого класу) вчився в ліцеї спеціалізованому, який був побудований як комплекс, де навіть на вулицю не треба виходити, щоб у ліцей піти: гуртожиток, комп’ютерний клас, спортзала, їдальня, бібліотека, майстерня і т.д. усе в комплексі, з’єднаному галереями. а тепер ще і євроремонт, плазмовий телевізор у кожному класі (класи спеціалізовані), тобто різні предмети – в різних аудиторіях, у кожного комп на столі на укроках англійської. коротше, рай. шкода, що вже давно закінчив і всі хороші зміни мене не застали. але приємно згадувати.

 

Залишити коментар