Взяти своє

31.10.08 о 17:30

Готується до прокату стрічка тернополянина Віталія Жаховського — “Взяти своє”.

За сюжетом, троє друзів колись разом “провернули” одну справу, але сталося так, що одному з них довелося за це сісти у в’язницю. Врешті друзі про нього забувають, займаються меблевим бізнесом, грають на акціях, але минають роки, і герой виходить на волю. Від друзів – ні слуху, ні духу…

– Ми хочемо докорінно зруйнувати пріоритети й ідеали, які нині вибирає молодь під впливом вулиці, американських фільмів, Інтернету, — розповідає режисер. — Люди мають зрозуміти, що в житті, як в біблійній притчі: “Що посієш, те й пожнеш”. Тобто за зло колись доведеться розполачуватися.

Основною відмінністю стрічки (через яку я власне і пишу про неї) стало місце зйомок. Цілком і повністю “Взяти своє” знято у Тернополі та Тернопільській області.

Та є у цій бочці меду і ложка дьогтю — стрічка знімалась російською мовою, а до українських кінотеатрів поступить з українським дубляжем.

“Взяти своє” поступить у прокат 7 листопада. Перший показ відбудеться у Тернополі і лише після цього стрічку побачуть глядачі України та Росії.

За матеріалами газети “20 хвилин”

P.S. Користуючись випадком хотів би запитати — в когось є стрічка “Іван та кобила”, також знята у Тернополі у 1992 році?

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

7 Коментарів

А вам не здається, що мотиви чимось схожі на мотиви “Бумєра-2”? Там теж мужик з тюрми виходить, в той час як друган на волі бізнєсом займається 🙂

Sidiriom

4 Nov, 2008

Нажаль Бумер-2 не дивився, але судячи з твоїх слів справді схожий)…

Okspen

22 Nov, 2008

Схоже, що фільм знімали на звичайні відеокамери, хоча масшатаб вражає. Якось не віриться, що таке будуть ще й в кінотеатрах показувати. На Бумер 2 схожий лише друзями, що виходять з в’язниці. По трейлеру складається таке враження, що друг їм мститиме всю стрічку.

haos

18 May, 2009

життя- це не кіно але, як що погані актьори кіна нема, ребята вам, етава ненада не взлетайте више земли итак в нийо уйдьотє

haos

18 May, 2009

happy new year

не уважаю мажорів і пантів дароже жизні ета вы, нармальныэ ребята в мультфильмах не участвуют

haos

18 May, 2009

ета то что вы нехатели, воплотить в реальнасть бандиты из бензоколонки

Кинокритик

10 Jan, 2010

Взяти своє афигенский фильм. Я гарантирую это. Кому не нравится – ничо не шарите в искусстве.

 

Залишити коментар