Як скачати з YouTube

21.10.08 о 18:09

YouTube

Сьогодні представляю Вашій увазі шість найпопулярніших і найзручніших способів скачування з відеохостингу YouTube.

Цілком можливо що ця стаття не пригодиться Вам вже зараз, проте рекомендую зберегти її у закладках. Потреба скачати відео може виникнути у будь-який момент. Отож:

Спосіб перший. Напевне найзручніший. Існують сотні сайтів, які пропонують скачати ролик з Ютубу (чи багатьох інших відеохостингів). З усієї маси сайтів такого виду я б виділив Vixy.NET та Videosaver.RU. Виділяю саме їх, бо вони дозволяють одразу ж зберегти відео у зрозумілому для відеоплеєрів форматі (.AVI чи .MP4).

Спосіб другий. Якщо Ви користуєтесь Firefox‘ом Вам пригодиться плаґін Video DownloadHelper, який дозволяє скачати відео буквально за кілька кліків мишкою.

Спосіб третій. Не найзручніший. Вам потрібно зайти у C:\Documents and Settings\Ваше ім’я\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles для Файрфоксу або C:\Documents and Settings\Ваше ім’я\Application Data\Opera\Opera\profile для Опери і знайти там файл .flv, переглянути який можна за допомогою безкоштовного відеопрогравача Riva FLV Player.

Спосіб четвертий. Скачати спеціальну програму — YouTube Downloader.

Спосіб п’ятий. Програма USDownloader, яка дозволяє перенести обране відео на файловий обмінник і вже звідти скачати його. Корисно тим, що можна роздати лінк на скачування багатьом друзям.

Спосіб шостий. (дякую за цей спосіб ASUS’у) В адресному рядку сторінки з відео вводимо

javascript:document.location.replace(“get_video?video_id=”+swfArgs.video_id+”&t=”+swfArgs.t+”&fmt=18”);

І качаємо відео хорошої якості у форматі MP4

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

10 Коментарів

Asus

21 Oct, 2008

Спосіб шостий:
Зайти на сторінку з відео і ввести в адресному рядку: javascript:document.location.replace(“get_video?video_id=”+swfArgs.video_id+”&t=”+swfArgs.t+”&fmt=18”);

І відео скачається у форматі Mp4 гарної якості 🙂

mehanik

22 Oct, 2008

Я користуюсь VideoGet. Вона може завантажувати відео не тільки з YouTube, а й з понад 100 відеосервісів. Крім того може відразу конвертувати flv-файл у зручний формат. Рекомендую спробувати 😉 До речі, є підтримка української мови.

yAnTar

22 Oct, 2008

Юзаю плагін для Firefoxa – Flash Video Resources downloader – дозволяє скачувати з різних сайтів flv файли.

myroslav

22 Oct, 2008

Крім лисиці можна користуватись програмою Orbit Downloader, дозволяє завантажувати будь які медіа файли з будь яких сайтів 🙂

ProRemont.in.ua

7 Apr, 2011

Нарешті щось знайшов корисне

Papha

9 Apr, 2011

Дякую Чувак Ти робиш не погану роботу

Papha

9 Apr, 2011

Ти мені дуже поміг…)))

Сергій

31 Oct, 2011

Я не знаю,як і що робити,щоб скачати щось з Ютуба.Якщо можливо і не важко,то будь ласка детальніше.Я не сильно розбираюся.

ВК

17 Jul, 2012

Дякую, інформація допомогла, зокрема для Firefox.

 

Залишити коментар