Мій хостинг

10.09.08 о 22:49

Цей запис ніким не проплачений, а створений виключно з бажання подякувати.

Я підписаний на розсилку від internetseer.com (чого і Вам раджу) і щотижня мені на пошту приходить звіт про аптайм (це англійське слово “uptime” означає “час безперебійної роботи”) мого блоґу (ну, щоправда, листи підкріплені масою реклами, але то таке). У листі вказана щоденна статистика за тиждень з кількістю і тривалістю „вильотів”, власне, відсотком аптайму і часом підключення до сервера (як правило 0,2-0,5 секунд).

Чесно кажу, здивований, адже не очікував побачити такої якості від українського хостингу. Та що там казати, погляньте самі:

tuthost.com

Я чомусь був переконаний що справді якісний хостинг існує лише за кордоном, проте результати тестів по-доброму мене шокували. Як бачите, за 3 тижні часу, мій блоґ був недоступний лише протягом 45 секунд хвилин. Тож хочу подякувати компанії tuthost.com за якісну роботу (компанія регулярно проводить різноманітні акції, у службі підтримки прекрасне ставлення до клієнтів). Незадоволений лише одним — максимальна кількість запитів до бази даних від одного користувача за певний час нижчі ніж на інших хостингах, що може викликати 15-ти хвилинне блокування запитів від користувача при імпортуванні бекапів. Тож раджу до кожної бази даних створювати окремого користувача.

Теж хочете такий хостинг? 🙂 Можете зареєструватись за моїм реферальним лінком (в мене, напевне, найкрутіший рефлінк на цілому хостингу 🙂 ), а можете не повідомляти про моє посередництво (я не ображусь 🙂 ) і напряму зареєструватись на tuthost.com (для Вас різниці немає, але у першому варіанті 20% від оплаченої Вами суми надходитиме мені).

Оновлено 20.08 — дякуючи уважності мого читача Петра (і моїй неуважності), виявилось що хостинг лежав не 45 секунд а 45 хвилин, тож результати не такі вжей вражаючі. 🙁

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

10 Коментарів

LaSet

11 Sep, 2008

uptime за пару днів ніхто не дивиться, він може бути 100% навіть в найгіршого хостера

бери дані за пів року чи за рік

Щодо закордонних каналів твого хостера то вони дуже тормознуті або сервер перевантажений

G3D

11 Sep, 2008

Можете реєструватися за 2 лінками, й так ні копійки не надійде Мустангу)). Відколи вони перейшли на нові рефф посилання типу https://billing.tuthost.com/?refid=777 старі (такі як казав Руслан) не працюють)). Перевірено на собі, як то кажуть))

Mustang

11 Sep, 2008

LaSet, кнопочка від хост-трекера на їхньому сайті показує аптайм 99,92%

G3D, дякую, виправляю

Arys

11 Sep, 2008

покишо колокал для мене зе бест)

Lordie

12 Sep, 2008

Нє 🙂 В мого хостера (український!) і аптайм вище, і канали на закордон ширше… Що вже казати про те, що якщо обрати серваки у Savvis, а не Ua-Ix…

sol

15 Sep, 2008

Лінки яки починаються с billing.tuthost.com всі працюють, а от які починаються з http:// tuthost.com
такі працюють http://tuthost.com/?refid=777, а такі
https://billing.tuthost.com/index.php?refid=777 не працюють
про що всі клієнти були повідомлені

Петро

20 Sep, 2008

Друже, 00:45 – це не 45 секунд, це 45 хвилин.

Mustang

20 Sep, 2008

Гоп-ля… Дякую, виправив, не такий вже і хороший значить мій хостинг 🙁

LOG

23 Sep, 2008

Петро всіх обламав 🙂

cleenteen

23 Sep, 2008

Цікавий варіант, дякую, я якраз підшукую собі новий хостинг.

 

Залишити коментар