Що твориться…

11.08.08 о 10:58

Закінчилась моя відпустка. Досить непогано відпочив, набрався сил, зробив багато роботи (бо часто не було що робити взагалі, окрім комп’ютера). Коротше, не шкодую що з’їздив.

Та запис не про те. Росія напала на Грузію, знайшла зачіпку і таки напала. І якщо у світі не знайдеться жодної руки, яка б справді захистила грузинів (не на словах, як це роблять зараз), апетити москалів (а інакше зараз і не скажеш) лише ростимуть і де гарантія що їхні війська не ввійдуть завтра в Тбілісі чи Сухум, а може й у Сімферополь… (я не кажу не саме про завтрашній день, а про перспективу)

Хто може стати такою рукою? Я бачу лише одного претендента – НАТО. Але чи знайдеться у них сильний лідер, який насмілиться виступити проти Росії? Не знаю. Як не знаю і те, як поведе себе в такому випадку сама Росія.

У цьому рівнняні багато невідомих, але цілком можливо, що ми стоїмо на порозі нового збройного конфлікту. Конфлікту набагато більш масштабного за той, який ми бачимо у Південні Осетії. Не можуть ж люди довго прожити без воєн, так ведеться споконвіку…

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

11 Коментарів

Vovanada

11 Aug, 2008

ну США вже сказали, щоб москалі виводили свої війська, але я так бачу, що на словах це не вирішеться…

думаю на весь світ чекаю або 3 світова війна або ж знищення Грузії, бо я сумніваюся, що Росія відступить

ivanko

11 Aug, 2008

Скажу відверто, Саакашвілі сам дав себе спровокувати. Повівся так само як Путін у Чечні. Тому дії Грузії не виправдовую. Збоку ж Росії то взагалі пряма агресія. Для нас все це ускладнює ситуацію, але слід робити висновки. Росія не нападає на сильних. Не добре озброєних, а саме сильних. Нам не стільки НАТО потрібне, скільки сучасна наука + сучасне виробництво + сильна ідея здатна об’єднати всі національності та “мовності”. Про стабільний уряд чи патріотів політиків не кажу, воно витікає з першого. Була б Україна технологічно на рівні Японії питання флоту б навіть не виникало, Росіяни самі просили б допомогти вивести свої бази з Криму.
Патріотизм має бути рівня 21 століття.

Vovanada

11 Aug, 2008

ну так.. Саакашвіллі ніхто не виправдовує, але винна в всьому Росія…

Mustang

11 Aug, 2008

Вірите у такий сценарій на Україні?

ivanko

11 Aug, 2008

Ні, але Росія нас тепер буде ще довго, систематично принижувати, доки наш “патріотизм” не набере матеріально відчутних обрисів у вигляді реально дієздатної армії, промисловості.. не буду повторюватись.
Для нас у них давно лежить сценарій заворушень під час виборів, от цього – боюсь.

yAnTar

11 Aug, 2008

Засуджую дії Росії, але ж недавно самі ж Штати своїм вчинком з Косово дали добро на такі дії.
Ті ж Штати вводили свої “миротворчі” війська у Ірак. Сильні країни, що хочуть, те і роблять.

arys

12 Aug, 2008

Ющенко каже флоту ні, кАцапи кажуть “ти чє браток?” і починається війна за крим , тут навіть НАТО ху3є і висилає війська проти маскальщини, далі ми всі стоїмо над крахом Москви з криками “А х3р вам а не Крим!”

Vovanada

12 Aug, 2008

Mustang

все може бути…

Mustang

12 Aug, 2008

arys, я не впевнений навіть на 50%, що НАТО заступиться за нас…

arys

12 Aug, 2008

а що дозволить розпочатись масовому терору? НАТО повинно добре розуміти що ці військові конфлікти добром не закінчаться як і будь які інші…

chugylo

12 Aug, 2008

А НАТО Росії (сорі Московщині) підтакує. Буш обнімався з Путіним на Олімпіаді!!

 

Залишити коментар