Новий досвід – Renault TERKO

24.07.08 о 19:41

Кількома тижнями назад закінчив роботу над дебютним сайтом під замовлення.

“Честь” бути першим отримав сайт офіційного дилера Renault на Тернопіллі – “Терко Авто Центр”.

Моїм завданням було зробити точну копію (з перекладом на українську) всеукраїнського сайту, тож покреативити не було де. Економія перш за все… Нащо платити студії за розробку дизайну якщо можна сказати “- Бачите той сайт? – Он той? – Угу. Нам такий самий”.

Основні шаблони розробив за кілька днів, і півтора тижні пішло на елементарне вставляння контенту (якого там не мало). Занудливо. Потім ще тиждень пішов на виправлення зауважень від замовника (ну в багатьох випадках сам був винен, але все ж таки неприємно) і ще 2 дні на дресування випадаючого меню, яке ніяк не хотіло відкриватись у гарячекоханих IE6 та IE7.

Ну але зараз все позаду, гроші отримані і я… звільнився. “По власному”. Чому? Не моє це, мені це зовсім не цікаво, для мене оптимальною є зовсім інша концепція розробки. Концепція, при якій я роблю те що хочу, а не те що хочуть замовники. Нмсд (це означало “На мою скромну думку”), не варто шукати собі роботодавця, якщо сам маєш можливість ним стати…

Ну але повернемось до сайту. Під час розробки я близько познайомився з UMI.CMS (чесно кажучи, зовсім не розумію, за що там давати ~1200$, хай навіть за безлімітну ліцензію) – досить приємною CMS для специфічних сайтів. Скажімо для сайтів-візиток вона підходить просто таки ідеально, для інтерактивних сайтів – ні (нмсд), не зважаючи на присутність у базовій комплектації модулів форуму, блоґу і т.д. Для тих хто хоче спробувати що це таке, пропоную UMI.CMS Free (проте у ньому є обмеження на 10 сторінок!) або безкоштовну, але і менш функціональну альтернативу Sapid CMF

Як сказано на сайті студії “Дизайн проекти” (красномовна назва, чи не так? 🙂 ), завданням було:

Розробити сайт офіційного дилера французьких автомобілів Renault в тернопільській області. Показати повний модельний ряд, фото моделей, технічні характеристики, ціни, та аксесуари.

Сам сайт виглядає так:

І може бути знайдений за адресою renault-terko.com.ua

P.S. Я звісно не хочу піарити французького автовиробника, але нещодавно він поставив Рекорд України за кількістю автомобілів однієї марки, зібраних в одному місці.

Додати у закладки: Ці кнопки посилаються на сайти соціальних закладок і новин, де читачі можуть ділитися і обговорювати нові веб-сторінки.
  • del.icio.us
  • Digg
  • Technorati
  • Blogosvit
  • Chuv
  • MyNews
  • Memori
  • MisterWong
  • BobrDobr

9 Коментарів

jin

24 Jul, 2008

а я можу попіарити рено – мій досвід керування залишив лише приємні враження від французського автовиробника. звісно, зауваження у мене були, але враховуючи вартість машинки… одним словом, мені сподобалось. electric напевне також підтвердить, що це хороші і витривалі автомобілі

hellveen

25 Jul, 2008

Чесно кажучи, навіть дизайн твого блогу виглядає краще, ніж офіційний сайт рено в україні. У них що не було грошей на нормальний дизайн?(маю на увазі їхній офіс, до тебе претензцій нема) Таке страхіття підходить для початку 2000-х років, а не для 2008.
тобі було приємно тупо копіювати роботу? чи хотілося зробити шось своє?

Mustang

25 Jul, 2008

Таким було завдання – скопіювати їхній сайт. На розробку нового дизайну замовники не захотіли витрачатись.
Звісно що неприємно копіювати чуже, але ентузіазм при роботі на когось майже зникає.

hellveen

25 Jul, 2008

Ну, регіональний дилер, то ще таке. А от головний офіс – невже вони такі бідні що не мають бодай тої одної тисячі доларів, щоб замовити суперовий сайт, який приводитиме ще більше клієнтів?

Mustang

25 Jul, 2008

Такий в них совковський менеджмент…

Psiho

6 Oct, 2008

То ти працюєш на “Дизайн проекти”?

Mustang

6 Oct, 2008

Psiho, ти неуважно читав 🙂
Я звільнився після першого ж проекту

akvilaksom

27 Jan, 2010

Скільки коштуватиме створення доменна ім’я та хостинга, створення сторінки, що складалася із логотипа й сірого квадрата 1000 x 1000 пікселів.Будьласка напиши відповідь на мою електрону адресу (akvilaksom@ramler.ru).
Дякую.

Mustang

30 Jan, 2010

Лист не бажає відправлятись, тому напишу тут:

Домен коштує від 0 (.pp.ua; .te.ua) до $10 (.com; .com.ua тощо) на
рік, хостинг, якщо проект невеликий — $3 на місяць.

Логотип вже є? І що за сайт такий цікавий: логотип і сірий квадрат
— це 3 хвилини роботи.

 

Залишити коментар